April 28, 2017
You can use WP menu builder to build menus

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

06:00 – 08:00 Δημήτρης Λαζόπουλος & Ειρήνη Εμινίδου «Θεσσαλονίκη-Αθήνα μια καλημέρα απόσταση»
08:00 – 10:00 Δήμος Βερύκιος & Σπύρος Λάμπρου «Αντιθέσεις»
10:00 – 12:00 Σπύρος Χαριτάτος «Γιάφκα»
12:00 – 13:00 Γιάννα Παπαδάκου «Με Υπογραφή»
13:00 – 14:00 Κοραλία Μπρανιώτη «Μακεδονικό Δελτίο Ειδήσεων»
14:00 – 14:30 Γ. Κιοσές «Ο φαρμακοποιός σας συμβουλεύει»
14:30 – 18:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
18:00 – 19:00 Λητώ Κοπαΐδου «Ηχοχρώματα»
19:00 – 22:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
22:00 – 23:00 Πάνος Σαββόπουλος «Ρεμπέτικα Σμυρνέικα, Πολίτικα, Γλυκά, Τραγούδια Ανατολίτικα»
23:00 – 03:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ «ΜΑΖΙ»
03:00 – 06:00 JUKE BOX

ΤΡΙΤΗ

06:00 – 08:00 Δημήτρης Λαζόπουλος & Ειρήνη Εμινίδου «Θεσσαλονίκη-Αθήνα μια καλημέρα απόσταση»
08:00 – 10:00 Δήμος Βερύκιος & Σπύρος Λάμπρου «Αντιθέσεις»
10:00 – 12:00 Σπύρος Χαριτάτος «Γιάφκα»
12:00 – 13:00 Γιάννα Παπαδάκου «Με Υπογραφή»
13:00 – 14:00 Κοραλία Μπρανιώτη «Μακεδονικό Δελτίο Ειδήσεων»
14:00 – 14:30 Γ. Κιοσές «Ο φαρμακοποιός σας συμβουλεύει»
14:30 – 17:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
17:00 – 18:00 Μαρίνος Τριανταφυλλίδης «Μπλε Ιστορίες»
18:00 – 19:00 Λητώ Κοπαΐδου «Ηχοχρώματα»
19:00 – 22:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
22:00 – 23:00 Πάνος Σαββόπουλος «Ρεμπέτικα Σμυρνέικα, Πολίτικα, Γλυκά, Τραγούδια Ανατολίτικα»
23:00 – 03:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ «ΜΑΖΙ»
03:00 – 06:00 JUKE BOX

ΤΕΤΑΡΤΗ

06:00 – 08:00 Δημήτρης Λαζόπουλος & Ειρήνη Εμινίδου «Θεσσαλονίκη-Αθήνα μια καλημέρα απόσταση»
08:00 – 10:00 Δήμος Βερύκιος & Σπύρος Λάμπρου «Αντιθέσεις»
10:00 – 12:00 Σπύρος Χαριτάτος «Γιάφκα»
12:00 – 13:00 Γιάννα Παπαδάκου «Με Υπογραφή»
13:00 – 14:00 Κοραλία Μπρανιώτη «Μακεδονικό Δελτίο Ειδήσεων»
14:00 – 14:30 Γ. Κιοσές «Ο φαρμακοποιός σας συμβουλεύει»
14:30 – 18:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
18:00 – 19:00 Λητώ Κοπαΐδου «Ηχοχρώματα»
19:00 – 22:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
22:00 – 23:00 Πάνος Σαββόπουλος «Ρεμπέτικα Σμυρνέικα, Πολίτικα, Γλυκά, Τραγούδια Ανατολίτικα»
23:00 – 03:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ «ΜΑΖΙ»
03:00 – 06:00 JUKE BOX

ΠΕΜΠΤΗ

06:00 – 08:00 Δημήτρης Λαζόπουλος & Ειρήνη Εμινίδου «Θεσσαλονίκη-Αθήνα μια καλημέρα απόσταση»
08:00 – 10:00 Δήμος Βερύκιος & Σπύρος Λάμπρου «Αντιθέσεις»
10:00 – 12:00 Σπύρος Χαριτάτος «Γιάφκα»
12:00 – 13:00 Γιάννα Παπαδάκου «Με Υπογραφή»
13:00 – 14:00 Κοραλία Μπρανιώτη «Μακεδονικό Δελτίο Ειδήσεων»
14:00 – 14:30 Γ. Κιοσές «Ο φαρμακοποιός σας συμβουλεύει»
14:30 – 18:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
18:00 – 19:00 Λητώ Κοπαΐδου «Ηχοχρώματα»
19:00 – 22:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
22:00 – 23:00 Πάνος Σαββόπουλος «Ρεμπέτικα Σμυρνέικα, Πολίτικα, Γλυκά, Τραγούδια Ανατολίτικα»
23:00 – 03:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ «ΜΑΖΙ»
03:00 – 06:00 JUKE BOX

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

06:00 – 08:00 Δημήτρης Λαζόπουλος & Ειρήνη Εμινίδου «Θεσσαλονίκη-Αθήνα μια καλημέρα απόσταση»
08:00 – 10:00 Δήμος Βερύκιος & Σπύρος Λάμπρου «Αντιθέσεις»
10:00 – 12:00 Σπύρος Χαριτάτος «Γιάφκα»
12:00 – 13:00 Γιάννα Παπαδάκου «Με Υπογραφή»
13:00 – 14:00 Κοραλία Μπρανιώτη «Μακεδονικό Δελτίο Ειδήσεων»
14:00 – 14:30 Γ. Κιοσές «Ο φαρμακοποιός σας συμβουλεύει»
14:30 – 18:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
18:00 – 19:00 Λητώ Κοπαΐδου «Ηχοχρώματα»
19:00 – 22:00 ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
22:00 – 23:00 Πάνος Σαββόπουλος «Ρεμπέτικα Σμυρνέικα, Πολίτικα, Γλυκά, Τραγούδια Ανατολίτικα»
23:00 – 03:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ «ΜΑΖΙ»
03:00 – 06:00 JUKE BOX

ΣΑΒΒΑΤΟ

Alpha relax

ΚΥΡΙΑΚΗ

Alpha relax